Koolielu sündmuste kalender

 

MÄRTS – APRILL

5.03      Šveitsi keelpilliansambli La Volta kontsert Aravetel

7.03       4. – 6. klassi matemaatikaolümpiaad

7.03       vastlapäev/suusapäev Valgehobusemäel

12.03     Järvamaa algklasside emakeelepäev

13.03     inglise keele olümpiaad 8. klassile

14.03     emakeelepäeva tähistamine, PLMF kontsert

15.03     JAAAAA koolide talvine spordipäev

18.03     KEAT politseikoolitus VI klassile

20.03     KEAT esmaabikoolitus VI klassile

21.03     matemaatikavõistlus Känguru

4.04       Estonia teatri külastus (projekt „Aitan lapsi“)

8.04       vendade Liivide etluskonkurss Aravetel

9.04       luulepäev „Luule – see ei tule tuulest“ Väätsal

10.04     inimeseõpetuse olümpiaad (veebipõhine)

JAANUAR – VEEBRUAR
11.01 algab II ja III klassi ujumine Paides
18.01 II ja III klassi ujumine
23.01 Järvamaa poiste laulupäev
24.01 tantsupeo ülevaatus
25.01 XVI üleriigiline võistulugemine „Hansenist Tammsaareni“
25.01 suusabuss Valgehobusemäel
25.01 ujumine II ja III klass
26.01 rahvamatk
27.01 tantsupeo ülevaatus
30.01 LAK ülevaatus
31.01 emakeele olümpiaad

2.02 bioloogiaolümpiaad
1.02 matemaatikavõistlus Nuputa
6.02 matemaatikaolümpiaad 7. – 9. klass
7.02 veeohutuskoolitus I klassile
8.02 MUK õppepäev
9.02 kunstiolümpiaad 7. – 9. klass
11.02 – 12.04 Matetalgud 1. – 4. klass
11. – 15.02 Soome lahe aasta teemaline rändnäitus
12.02 geograafiaolümpiaad 7. – 9. kl
15.02 KEAT päästealakoolitus VI klassile kl 10.00
19.02 Järvamaa koolinoorte vokaalansamblite konkurss
22.02 Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

DETSEMBER
17. 12 jõululaat 12.00 – 17.00 (rahvamajas)
18. 12 algklassid jõulumaal Vargamäel
19. 12 kollektiivi aastalõpu koosviibimine 14.30
19. 12 muusikaringi jõulukontsert 18.00
20. 12 piparkoogipall (info koridorides)
20. 12 esinemine valla eakatele 13.00 (ainult esinejad)
20. 12 KOOLI JÕULUPIDU 16.00. Ürituselt saab koju õhtuse Niinsalu bussiringiga (17.30 Lehtmetsa ja 17.45 Ahula suunas)
21. 12 Toimub neli esimest tundi. Kell 11.45 JÕULULÕUNA. Pikapäevarühma ei ole.
Buss Lehtmetsa suunas 12.30 ja pärast seda (12.45) Ahula suunas

NOVEMBER – majandus-, ettevõtlikkus- ja karjääriõppekuu
1.11 lastevanemate üldkoosolek
5. – 9. 11 loovtööde nädal, ametite tutvustus
7.11 laululaager Albu, Järva-Jaani, Koeru LAK
8.11 jutuvestjate konkurss „Kratilood“
10.11 loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
14.11 külalisesineja Kristajan Telve
19.11 kogukonna avatud kooli päev
27.11 Rajaleidja karjääriõppepäev VIII – IX klass
28.11 üleriigiline etlejate konkurss „Koidulauliku valgel“
29.11 majandusõppe mängude päev

OKTOOBER
1. – 7.10 Järvamaa ettevõtlusnädal
1.10 Järvamaa maakoolide eduka õpilase preemia konkurss
1.10 Tohvelmani-nimeline omaloominguvõistlus VI – IX klass
1.10 Muusikapäev Meite lapse pillitoa noored muusikud ja Eesti Etno ringreis Albu mõisas
3.10 I – IV klassi teatrikülastus Rakveres (projekt „Aitan lapsi“)
4.10 7. – 9. kl õpilaste e-viktoriin majandusest
5.10 Õpetajate päeva tähistamine
8.10 Priit Pärna animafilmide festival
10.10 hekiringijooks
11.10 ettelugemise päev (Albu raamatukogus)
14.10 Järvamaa maakoolide eduka õpilase preemia üleandmine ja kandidaatide tunnustamine Väätsal
18.10 kooli sügiskontsert
20. 10 ettelugemise päev

SEPTEMBER
3. sept õppeaasta avaaktus
4. sept projekt „Reipalt koolipinki“ Vargamäel
17.09 I – IV klassi õppereis Sagadi Looduskooli (KIK projekt)
18.09 Liiklustund I klassile – noorsoopolitseinik Kadri Toom
19.09 V – IX klassi õppereis Sagadi Looduskooli (KIK projekt)
20.09 Järva-Madise kihelkonna sünnipäeva kontsert Järva-Madise kirikus
22. – 30.09 Euroopa spordinädal
24.09 aktiivsed vahetunnid
26.09 ERR osalusega projekt „Eesti tantsib“ , treener Kersti Telve
27.09 jumpingu trennid, treener Elen Pent
27.09 Järvamaa koolinoorte sügiskross Aravetel
27.09 I – IV klassi teatrikülastus Tallinnas (projekt „Aitan lapsi“)