MA MÕTLEN, ET

Järvamaa laulu- ja tantsupidu MA MÕTLEN, ET   toimus sel aastal 25.mail Türil. 
Olime uhkelt esindatud- Albu lasteaiast ja koolist lausa 6 kollektiivi! Tänud Teile, Kaja ja Kersti! Lisaks veel Ahula lasteaia pisikesed põnnid ja täiskasvanutest tantsijad-lauljad. 
Ma mõtlen, et… südame alt võtab ikka soojaks küll! 
Pildid õp Ingridilt. Rohkem fotosid kooli FB lehel ja Järvamaa Eesti südamaa lehel

Heategevuslik teatejooks Paides

Albu Põhikooli esindus osales heategevuslikul teatejooksul Paides.
Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu Eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

Tublid olite, kodutütred!

2.-3. mail toimus Käru maastikul Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Luureretk. Albust oli väljas üks vanemate tüdrukute võistkond ning Marta-Ann Grossfeldt ja Mari-Leen Talpas Albu-Aravete segavõistkonnas noormas vanusegrupis.
Vanema vanusegrupi start oli laupäeval kell 22.40. Järgmise päeva pealelõunaks jõuti pärast ligikaudu 30 kilomeetri ja erinevate ülesannete sooritamist tagasi Käru Põhikooli juurde.
Noorematel toimus õhtul luureõpe, luureülesanne ja teisel päeval ligikaudu 15-kilomeetrine luureretk.
Vanemas vanusegrupis saavutas Albu võistkond koosseisus Kaarin Rannu, Kristiine Kiisküla, Grete Roos ja Heleriin Gunin kokkuvõttes teise koha ja tüdrukute arvestuses esikoha. 17.-18.mail esindavad nad Järva Ringkonda Läänemaal toimuval Vabariiklikul võistlusel Ernake.
Noorema vanusegrupi võistlejad ei saavutanud küll nii kõrget kohta, aga olid samuti väga vaprad ja tublid ning tulid ilusti lõpuni vaatamata sellele, et neljas võistkonnaliige katkestas. 

Triin Rannu, Kodutütarde Albu rühma rühmavanem